GiP Consulting
Specjalista w dziale medycznym SDML/11.16

Dla naszego Klienta firmy SciencePharma Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. poszukujemy  Kandydata / Kandydatki na stanowisko:

SPECJALISTA W DZIALE MEDYCZNYM

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref SDML/11.16

 

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za dokonywanie regularnych przeglądów piśmiennictwa światowego i krajowego oraz przygotowywanie raportów z przeglądów. Do obowiązków osoby zatrudnionej na danym stanowisku należeć będzie zarządzanie zgłoszeniem działania niepożądanego (wykrycie, przetwarzanie, analiza, kodowanie, follow-up, raportowanie); zarządzanie bazą produktów leczniczych xEVMPD. Ponadto do jej zadań należeć będzie wykrywanie i zarządzanie sygnałami dotyczącymi bezpieczeństwa, przygotowywanie pełnego opisu systemu monitorowania działań niepożądanych (PSMF), sporządzanie Planu Zarządzania Ryzykiem (RMP) oraz okresowych Raportów Bezpieczeństwa (PSUR). Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie również odpowiedzialna za przygotowanie analiz w sprawie oceny możliwości rejestracji leków, wyboru kategorii rejestracyjnej dla produktu, przygotowywanie dokumentacji nieklinicznej i klinicznej dla produktów leczniczych, planowanie i organizacja badań klinicznych i nieklinicznych oraz udział w audytach dokumentacji rejestracyjnej.

Wymagania:

 • Wykształcenie wyższe medyczne, farmaceutyczne lub pokrewne,
 • Minimum 1 rok  doświadczenia zawodowego
 • Biegły język angielski (zarówno w mowie, jak i w piśmie),
 • Biegłość w poszukiwaniu danych w ogólnodostępnych bazach medycznych,
 • Mile widziana znajomość:
  • ustawy Prawo farmaceutyczne i aktów wykonawczych,
  • uregulowań europejskich dotyczących monitorowania działań niepożądanych,
  • uregulowań europejskich dotyczących prowadzenia badań przedklinicznych/ klinicznych, opracowywania dokumentacji rejestracyjnej ,
 • Skrupulatność i systematyczność w codziennej pracy.

Nasz Klient oferuje:

 

 • Elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę lub umowa o współpracę – faktura)
 • System szkoleń wstępnych, szkoleń merytorycznych i szkoleń językowych,
 • Współpracę z młodym Zespołem,
 • Otwartość na zgłaszanie własnych pomysłów i realizację inicjatyw,
 • Realna możliwość awansu pionowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych

w tytule wiadomości wpisując numer referencyjny: SDML/11.16 oraz główny obszar zainteresowania - pharmacovigillance czy dział medyczny

Wszystkim zgłaszającym się gwarantujemy całkowitą dyskrecję.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

                                                             

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonych dokumentach oraz pozyskanych w toku przeprowadzanych testów psychologicznych, testów umiejętności i predyspozycji zawodowych (zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r.
o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) dla celów związanych z procesem rekrutacji prowadzonym przez Administratora ww. danych: GiP Consulting Iwonna Szumilas z siedzibą w Warszawie przy ul. Żelaznej 59 lok. 402, 00-848.Oraz firme SciencePharma z siedzibą w Warszawie przy ul. Chełmskiej 30/34, 00-725.  Niniejsza zgoda obejmuje również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w przyszłości o ile nie zmieni się cel przetwarzania. Zostałem/łam poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do przetwarzanych danych osobowych oraz prawie do ich poprawiania."

 

 

drukuj
wstecz
gora