GiP Consulting
Direct & Executive Search

Direct & Executive Search proponujemy Państwu jako samodzielny projekt, mający na celu wyłonienie idealnego Kandydata na oferowane przez Państwa ogłoszenie,  lub jako uzupełnienie standardowego procesu rekrutacji.

Direct & Executive Search to metoda bezpośredniego docierania do interesujących Kandydatów, pozwalająca precyzyjnie zaadresować ofertę pracy do odpowiedniej grupy odbiorców. Jest to metoda, która w szybki i skuteczny sposób pozwala dotrzeć do managerów średniego i wyższego szczebla oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów i pracowników niszowych branż.  

Przystępując do realizacji projektu rekrutacyjnego z wykorzystaniem metody Direct & Executive Search dokonamy wnikliwej analizy rynku, kierując się wskazanymi przez Państwa wytycznymi a następnie nasze działania skoncentrujemy  na identyfikacji potencjalnych Kandydatów. Wybrani Kandydaci, spełniający przedstawione przez Państwa wymagania, zostaną zaproszeni na spotkanie w biurze GiP Consulting, podczas którego odbędą pogłębiony wywiad kompetencyjny z konsultantem naszej firmy.

Zaprezentujemy Państwu tylko najlepszych Kandydatów, o każdym z nich przygotujemy raport zawierający wyniki i analizy testów oraz nasze spostrzeżenia i opinie.

drukuj
wstecz
gora